Majkl Oven - Engleska video Fudbaler Stouka i bivši reprezentativac Engleske Majkl Oven saopštio je tokom protekle nedelje da će na kraju sezone završiti karijeru. Iako je ovaj igrač sam kraj svoje karijere provodio uglavnom na klupi, sve ono što je učinio u prošlosti svakako opravdava njegovo prisustvo u ovoj rubrici... Više >>>

Sećanje

Autogol koji je Andresa Eskobara koštao života video Ova je priča svojevrsni znak pomena na ubijenog kolumbijskog fudbalera Andresa Eskobara, kojeg je autogol postignut na Mundijalu u Sjedinjenim Državama 1994. godine nekoliko nedelja kasnije koštao, ni manje više, nego života... Više >>>

IZ MEDIJA

Velikani Primere gaze, Ronaldo promašio penal: Barsa, Real i Atletiko ostvarili pobede

18. 04. 2015.

Fudbaleri Barselone ostvarili su veliku pobedu u 32. kolu Primere pošto su u derbiju bili bolji od Valensije sa 2:0, a golovi su pali u prvom i poslednjem minutu utakmice, dok je Atletiko Madrid porazio La Korunju na gostovanju sa 2:1, dok je Real Madrid trijumfovao protiv Malage sa 3:1. Izvor: Blic

Sančes "provukao" Arsenal do finala

Fudbaleri Arsenala prvi su finalisti engleskog FA kupa, gde će igrati protiv boljeg iz duela u kojem se u nedelju sastaju Liverpul i Aston Vila. U veoma otvorenom meču, Arsenal je poveo pet minuta pre pauze golom Aleksisa Sančesa, da bi već u desetom minutu nastavka Garet Mekliri izjednačio uz pomoć odbitka lopte. "Tobdžije" je u finale Kupa odveo Sančes, posle sjajne solo-akcije u 105. minutu. Izvor: B92

Ronaldo asistira, pa pogodio za 3:1

Fudbaleri Real Madrida odgovorili su Barseloni pobedom, na trijumf Katalonaca nad Valensijom u subotu. Opet je blistao Kristijano Ronaldo, koji je namestio prva dva gola, te u nadoknadi vremena i sam pogodio za potvrdu trijumfa. Izvor: B92