Majkl Oven - Engleska video Fudbaler Stouka i bivši reprezentativac Engleske Majkl Oven saopštio je tokom protekle nedelje da će na kraju sezone završiti karijeru. Iako je ovaj igrač sam kraj svoje karijere provodio uglavnom na klupi, sve ono što je učinio u prošlosti svakako opravdava njegovo prisustvo u ovoj rubrici... Više >>>

Autogol koji je Andresa Eskobara koštao života video Ova je priča svojevrsni znak pomena na ubijenog kolumbijskog fudbalera Andresa Eskobara, kojeg je autogol postignut na Mundijalu u Sjedinjenim Državama 1994. godine nekoliko nedelja kasnije koštao, ni manje više, nego života... Više >>>

IZ MEDIJA

Primera: Hetafe slavio u La Korunji

01. 11. 2014.

Fudbaleri Hetafea savladali su u La Korunji Deportivo sa 2:1, u prvom meču 10. kola španske Primere. Na prvi gol na ’Rijazoru’ čekalo se do 35. minuta, a tada je Fabricio pogodio svoju mrežu. Tim rezultatom otišlo se na odmor, a gosti su udvostručili prednost već u prvom napadu drugog poluvremena, strelac je bio Lafita. Izvor: B92

Hetafe odneo tri boda iz Galicije, loša reakcija golmana Deportiva presudila

Fudbaleri Hetafea otvorili su deseto kolo Primere pobedom nad Deportivom na gostovanju 2:1. Izvor: Blic