IZ MEDIJA

Primera: Hetafe slavio u La Korunji

01. 11. 2014.

Fudbaleri Hetafea savladali su u La Korunji Deportivo sa 2:1, u prvom meču 10. kola španske Primere. Na prvi gol na ’Rijazoru’ čekalo se do 35. minuta, a tada je Fabricio pogodio svoju mrežu. Tim rezultatom otišlo se na odmor, a gosti su udvostručili prednost već u prvom napadu drugog poluvremena, strelac je bio Lafita. Izvor: B92

Hetafe odneo tri boda iz Galicije, loša reakcija golmana Deportiva presudila

Fudbaleri Hetafea otvorili su deseto kolo Primere pobedom nad Deportivom na gostovanju 2:1. Izvor: Blic

Korintijans gradi groblje

Brazilski fudbalski klub Korintijans gradi groblje za najfanatičnije navijače i bivše igrače, saopštio je u petak ovaj prvoligaš. Kako se navodi, groblje će imati 70.000 grobnih mesta za navijače, dok će nekim velikanima ovog kluba biti ponuđen "besplatni večni počinak". Izvor: B92

Šalke teško protiv Augsburga, Huntelarov gol vredan tri boda

Fudbaleri Šalkea savladali su na domaćem terenu ekipu Augsburga sa 1:0, u prvoj utakmici 10. kola nemačke Bundes lige. Izvor: Blic