IZ MEDIJA

Pobeda Borusije, remi u Istanbulu

17. 09. 2014.

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su Arsenal 2:0 (1:0) na svom terenu u prvom kolu D grupe Lige šampiona. U narednom kolu igraju Anderleht i Borusija, odnosno Arsenal i Galatasaraj. Izvor: B92

A: Olimpijakos srušio Atletiko

Fudbaleri Olimpijakosa pobedili su Atletiko Madrid na startu A grupe u Ligi šampiona sa 3:2. U drugoj utakmici ove grupe nije bilo iznenađenje – Juventus je u Torinu golovima Tevesa u drugom poluvremenu savladao Malme sa 2:0. Izvor: B92

Real lako, Džerard spasao Liverpul

Fudbaleri Real Madrida savladali su Bazel na Bernabeu sa 5:1 u prvom kolu B grupe u Ligi šampiona. U drugoj utakmici B grupe bilo je mnogo drame, ali je završilo bez iznenađenja. Ludogorec je u 91. minutu izjednačio na Enfildu, ali je dva minuta kasnije Stiven Džerard sa penala doneo pobedu ’crvenima’ od 2:1. Izvor: B92

C: Pobede Zenita i Monaka

Fudbaleri Zenita i Monaka ostvarili su pobede u C grupi u prvom kolu Lige šampiona. U narednom kolu Benfika gostuje Leverkuzenu, a Monako Zenitu. Izvor: B92