IZ MEDIJA

Poljak sudi Vojvodina - Sampdorija

05. 08. 2015.

Poljski arbitar Pavel Račkovski sudiće utakmicu između Vojvodine i Sampdorije, objavila je Evropska fudbalska unija (UEFA). Delegat će biti Žoel Volf iz Luksemburga. Izvor: B92

Filipović: Da budemo prava Jagodina

Fudbaler Jagodine Aleksandar Filipović rekao je da se nada da će njegova ekipa u petak protiv Novog Pazara osvojti prve bodove u novoj sezoni Super lige Srbije. "Loše smo startovali i izgubili sve tri utakmice, nismo bili pravi na terenu, ali mislim da ćemo sigurno iz utakmice u utakmicu sve bolje igrati." Izvor: B92

Gvardiola grmeo, Bajern očitao lekciju Milanu, protiv moćnog Reala za titulu Audi kupa /VIDEO/

Fudbaleri Bajern Minhena nadigrali su Milan sa 3:0 i plasirali se u finale Audi kupa gde će za trofej igrati protiv Real Madrida koji je savladao Totenhem sa 2:0. Izvor: Blic

Audi kup: Real i Bajern za trofej

Fudbaleri Real Madrida i Bajerna igraće u finalu prijateljskog turnira ’Audi kup’ u Munhenu. Real je u prvom polufinalu rutinski savladao Totenhem sa 2:0, iako je igrao bez lakše povređenog Kristijana Ronalda. Izvor: B92