Koliko CR7 znači - Real na poslednja tri meča dao 18 golova video

Dok je najbolji fudbaler sveta zbog povrede bio van terena Real je redom gubio utakmice. Međutim, od kako se CR7 vratio na teren Madriđani su na poslednje tri utakmice postigli čak 18 golova. Večeras je u sklopu Primere na Bernabeu savladan Elče rezultatom 5:1 uz četiri gola Portugalca.
Meč su obeležila čak tri jedanaesterca i četiri gola Kristijana Ronalda od čega dva sa bele tačke. Ipak, nije sve dobro krenulo po evropske šampione pošto je Elče u 15. minutu poveo iz jedanaesterca kojeg skrivio upravo Kristijano Ronaldo i kojeg je realizovao Edu Albakar. Potom je usledilo buđenje pa je domaća ekipa do poluvremena uspela da načini preokret, a strelci su bili Geret Bejl u 20. i Kristijano Ronaldo u 27. minutu iz jedanaesterca i 32.

Na 4:1 povisio je Kristijano Ronalndo u 80. minutu iz penala, da bi isti igrač konačan rezultat postavio u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

U timu Reala sve do pre nedelju dana nije bilo tada povređenog Ronalda. Od kako se Portugalac vratio u tim Real je vezao tri pobede (Bazel LŠ 5:1, Deportivo Primera 2:8, Elče Primera 5:1), a sam Ronaldo je na navedene tri utakmice positgao čak osam golova! Kada je sudija Klos Gomez večeras odsvirao kraj utakmice sa Elčeom, Ronaldo je uzeo loptu i poneo je kući.

"Loptu nosim sinu, koji je večeras bio na stadionu", rekao je Kristijano posle utakmice.

Real - Elče 5:1 (3:1)