Rezultati večerašnjih utakmica

Plasman u 1/16 finala Lige Evrope u grupama D, E, F, J, K i L, obezbedili su Viljareal, PAOK, Dinamo Kijev, Bate Borisov, CSKA iz Moskve, Sparta Prag, PSŽ, Sevilja, Liverpul i Napoli. Pogledaj kompletne rezultate i tabele...

Porto - CSKA Sofija 3:1
(Otamendi 23, Misael 55, Rodrigez 90 - Delev 48)

24. 05. 2015.

Kad nisu mogli njegovi saigrači, onda su fudbaleri Stouka pomogli Stivenu Džerardu da se na častan način oprosti od svog kluba i Premijer lige. Međutim, da Džerard ne pamti samo po debaklu poslednje minute u Premijer ligi, pobrinuli su se fudbaleri Stouka, koji su ga bukvalno pustiti da postigne gol. Izvor: B92

Murinjo: Bez spavanja na lovorikama

Menadžer Čelsija Žoze Murinjo već razmišlja o odbrani titule, istakavši da igrači ne mogu da se opuste na osvojenim lovorikama. "Znam da naši protivnici neće prihvatiti ovu titulu, da će se boriti, da će bar 3-4 pokušati da nas obori. Moramo biti bolji – ja, igrači, ceo tim", rekao je Murinjo. Izvor: B92

Milojević: Katastrofalne greške

Trener Čukaričkog Vladan Milojević rekao je da je njegova ekipa pravila "katastrofalne greške" i da je zato poražena od Spartaka u poslednjem kolu Super lige. Čukarički je u 30. kolu Super lige Srbije izgubio u gostima od subotičkog Spartaka sa 1:0, a strelac jedinog gola bio je Andrej Mrkela u 24. minutu. Izvor: B92

Milojević: Pravili smo katastrofalne greške

Trener fudbalera Čukaričkog Vladan Milojević rekao je da je njegova ekipa pravila "katastrofalne greške" i da je zato poražena od Spartaka u poslednjem kolu Super lige Srbije. Izvor: Blic