Rezultati večerašnjih utakmica

Plasman u 1/16 finala Lige Evrope u grupama D, E, F, J, K i L, obezbedili su Viljareal, PAOK, Dinamo Kijev, Bate Borisov, CSKA iz Moskve, Sparta Prag, PSŽ, Sevilja, Liverpul i Napoli. Pogledaj kompletne rezultate i tabele...

Porto - CSKA Sofija 3:1
(Otamendi 23, Misael 55, Rodrigez 90 - Delev 48)

28. 03. 2015.

Crnogorski fudbaler Stevan Jovetić rekao je posle prekida utakmice sa Rusijom da su njihovi rivali samo čekali da se nešto desi. Utakmica između Crne Gore i Rusije prekinuta je u 67. minutu i nije nastavljena zbog niza incidenata. Sve je počelo u prvom minutu, kada je golman Rusije Igor Akimfejev pogođen bakljom, zbog čega je odmah prebačen u Klinički centar Crne Gore. Izvor: B92

Ko je gađao Akinfejeva? (video)

Jedan crnogorski huligan pogodio je golmana Rusije Igora Akinfejeva na utakmici u Podgorici, a jutros se pojavio snimak trenutka kada se to desilo. Incident se desio u prvom minutu utakmice između Crne Gore i Rusije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2016. godine, a Akinfejev je odmah prebačen u Klinički centar gde je, srećom, konstantovano da nema teže povrede. Izvor: B92

Objavljen i snimak: Evo i ko je bacio baklju na golmana Rusije

Na sajtu "Youtube" našao se snimak nastao na severnoj tribini Gradskog stadiona u Podgorici, na kom je zabeleženo bacanje baklje na golmana Igora Akinfejeva, u utakmici između Crne Gore i Rusije. Izvor: Blic

Verder savladao Kosovo

Bundesligaš Verder iz Bremena savladao je reprezentaciju Kosova u prijateljskom meču – 2:0. Domaći su poveli u 27. minutu preko Leventa Ajdžidžeka u 27. minutu, da bi konačan rezultat susreta postavio Sedrik Makiadi u poslednjem minutu regularnog toka. Izvor: B92