Rezultati večerašnjih utakmica

Plasman u 1/16 finala Lige Evrope u grupama D, E, F, J, K i L, obezbedili su Viljareal, PAOK, Dinamo Kijev, Bate Borisov, CSKA iz Moskve, Sparta Prag, PSŽ, Sevilja, Liverpul i Napoli. Pogledaj kompletne rezultate i tabele...

Porto - CSKA Sofija 3:1
(Otamendi 23, Misael 55, Rodrigez 90 - Delev 48)

23. 07. 2014.

Menadžer Mančester Junajteda Luj Van Gal ponovio je u Pasadeni da još uvek nije spreman da se oproba na tržištu, jer još uvek ne poznaje dovoljno svoje igrače. Holanđanin će za sledeće leto tražiti kraću turneju, da bi tim imao više vremena da se pripremi za novu sezonu. Van Gal je već kritikovao primat komercijalnih nad fudbalskim aktivnostima u klubu. Izvor: B92

Trofej kao lek za probleme: Šahtjor osvojio ukrajinski Superkup

Fudbaleri ukrajinskog prvaka Šahtjora osvojili su trofej nacionalnog Superkupa pošto su u Lavovu savladali Dinamo iz Kijeva sa 2:0, golovima Gladkija u 75. i Marlosa u trećem minutu nadoknade. Izvor: Blic

LE: Željo u 92' bez Evrope!

Sarajevski Željezničar je na tragičan način eliminisan iz Lige Evrope, golom Metalurga iz Skoplja u 92. minutu meča za 2:2. Međutim, u 62. minutu Radeski smanjuje na 2:1, da bi u drugom minutu nadoknade vremena Krstev pogodio za 2:2 pa su Makedonci zbog golova u gostima prošli dalje jer je u Skoplju bilo 0:0. Izvor: B92

Nikolić: Od dvomeča sa Ludogorecom očekujem potvrdu da ne dobija uvek bogatiji

Trener fudbalera Partizana Marko Nikolić rekao je da je zadovoljan time što se njegova ekipa plasirala u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, ali ne i igrom u prvom poluvremenu protiv Toršavna koji su preokretom pobedili sa 3:1 na Farskim Ostrvima. Izvor: Blic