Rezultati sinoćnih utakmica Lige šampiona

Bez velikih iznenađenja prošlo je prvo kolo u grupama A, B, C i D Lige šmpiona. Aktuelni prvak Inter sezonu je započeo remijem na gostovanju kod Tventea, Valensija i Barselona zabeležile su ubedljive pobede dok je Mančester Junajted remizirao u meču bez golova sa Glazgov Rendžersom.

Grupa A

Tvente - Inter 2:2
14'    [0 - 1]    W. Sneijder
20'    [1 - 1]    T. Jansen
30'    [2 - 1]    D. Milito (a.g.)
41'    [2 - 2]    S. Eto´o

Verder - Totenhem 2:2
12'    [0 - 1]    P. Pasanen (a.g.)
18'    [0 - 2]    P. Krauč
43'    [1 - 2]    H. Almeida
48'    [2 - 2]    M. Marin

Grupa B

Benfika - Hapoel Tel Aviv 2:0
20'    [1 - 0]    Luizao
68'    [2 - 0]    O. Kardozo

Lion - Šalke 1:0
21'    [1 - 0]    M. Bastos

Grupa C

Bursaspor - Valencia 0:4
16'    [0 - 1]    T. Kosta
41'    [0 - 2]    A. Aduriz
68'    [0 - 3]    P. Hernandez
76'    [0 - 4]    R. Soldado

Mančester Junajted - Glazgov Rendžers 0:0

Grupa D

Barselona - Panatinaikos 5:1
20'    [0 - 1]    S. Govu
22'    [1 - 1]    L. Mesi
33'    [2 - 1]    D. Vilja
45'    [3 - 1]    L. Mesi
78'    [4 - 1]    P. Gonzalez
90'    [5 - 1]    D. Alveš

FC Kopenhagen - Rubin Kazanj 1:0
87'    [1 - 0]    D. N´Doje